Avaleht Uudised Lingid Firmast Kontakt
 Otsi
Avaleht
Pesukeskus

   WASH-TRONIC

kasutatav igat tüüpi lüpsiseadmete installatsioonil. STRANGKO täisautomaatne pesukeskus tagab ökonoomse ja rangetele hügieeninõuetele vastava pesu kõikide pesuprogrammide korral. See on üks põhieeldusi kvaliteetse piima saamiseks.

                               

WASH- TRONIC juhib pesu käigus vastavalt jooksvale tsüklile järgmisi seadmeid:

  •  vaakumpump
  • el-pulsaator
  • pesuvee soojendi
  • õhuinjektor
  • piimapump
  • dosaatorpump
  • el-lüpsimasin

Nisakannude pesemisalus

Lüpsiriista pesemisalused tagavad nisakummide efektiivse pesu, nad on valmistatud roostevabast terasest. Lüpsi ajaks on alused lastud alla, nii ei sega nad lüpsjat.

                                       

 

Temperatuur pika piimatorustiku korral, kui pesuvee temp langeb pesu ajal, on vajalik kasutada STRANGKO pesuvee soojendit. See on täielikult juhitav WASH- TRONIC- u poolt. TANK-ALARM garanteerib, et pesuvesi ei satuks piimajahutustanki ja piim pesusüsteemi

                                          

Automaatne v manuaalne doseerimine.

 WASH-TRONIC võimaldab pesu- ja desoaine automaatset v käsitsi manustamist. Kui kasutada pulbrilisi pesuaineid v soovitakse neid ise lisada, kasutatakse vastavaid roostevabast terasest pesuaine konteinereid, mis monteeritakse pesuvanni kohale. Vedela pesu- ja desoaine kasutamise korral saab kasutada automaatset dosaatorpumpa.

 Õhuinjektor

Piimatorustiku paremaks pesuks on vajalik õhuinjektor. Tema ülesandeks on tekitada turbulentsi pesuvees ja suurendada vee liikumise kiirust piimatorustikus pesu ajal. Õhu sisseimemise ajad ja intervallid on programmeeritavad. Õhuinjektoreid on efektiivsema pesu saamiseks soovitav kasutada nii lüpsiplatsidel kui torusselüpsisüsteemides.

    

Tagasi  :  Üles
www by c m a