Avaleht Uudised Lingid Firmast Kontakt
 Otsi
Avaleht
Kalasaba-tüüpi

                lüpsiplatsid.

                  

STANDARD-tüüp

Klassikaline disain! Kindel, kuumgalvaniseeritud terastorudest karkass, põrandakinnitusega üle ühe lüpsikoha. Suured kaitseplekid igale lüpsikohale. STANDARD- tüüpi klassikalise lahendusega lüpsiplatsil võid muretult töötada palju aastaid.

                                   

EXTRA - tüüp seinakinnitustega EXTRA- tüüpi lüpsiplatsi puhul ei ole segavaid tugiposte lüpsja ja lehma vahel. Kinnitused on valmistatud väga tugevatest kuumgalvaniseeritud terastorudest

KOLMNURKPLATS. POLÜGOONPLATS

suure karja puhul on soodsam jagada lüpsiplats kolmeks v neljaks eraldi küljeks. See võimaldab lüpsiaega lühendada, kuna vähem lehmi peavad ootama kuni ka aeglase lüpsiga lehmad lüpstud.

60-kraadine LÜPSIPLATS

 see on klassikalise kalasaba-platsi ja paralleelplatsi vahepealne lahendus. Lüpsja saab valida, kas asetab lüpsimasina lehma alla küljelt v tagajalgade vahelt. Eeliseks on see, et sama pika kanali korral rohkem lüpsikoht

KIIRVÄLJAPÄÄS

STRANGKO kalasaba- tüüpi lüpsiplatsid STANDARD JA EXTRA on võimalik varustada kiirväljapääsuga ROTARY. See võimaldab ühe külje lehmadel lüpsi lõppedes lahkuda korraga, mis omakorda lühendab lüpsitsüklit platsil.

Väravate pneumojuhtimine.

 Lisaseadmetena toodab STRANGKO lüpsiplatsidele pneumaatiliselt juhitavad lehmade sisenemis- ja väljumisväravaid. Nende kasutamine võimaldab säästa lüpsjal aega ja lühendab lüpsitsüklit platsil.

Söötmine

 Kalasaba-tüüpi platsil on võimalik lüpsi ajal teostada ka lehmade söötmist. STRANGKO toodab nii käsitsi doseerimisega söödajaotussüsteeme kui ka arvutiga juhitavaid süsteeme. Seal toimub iga lehma identifitseerimine ja vastavalt sellele söödakoguse jagamine.

    

Tagasi  :  Üles
www by c m a