Avaleht Uudised Lingid Firmast Kontakt
 Otsi
Avaleht
Paralleelplats

STRANGKO paralleelplatsi konstruktsioon ja seadmete paigutus loovad ideaalsed ergonoomilised töötingimused

                          

                                     

Lühike lüpsikanal

Lehmad seisavad platsil külg-külje kõrval, iga lehma jaoks on ruumi 70 cm. Nad tunnevad end kindlalt ja on rahulikud. Lühike lüpsikanal säästab lüpsjal aega ja hoiab kokku palju mittevajalikke samme.

 Pneumaatiliselt juhitavad väravad

Lehmade sisenemise ja väljumise väravad töötavad õhuga ja on juhitavad lüpsikanalist. Erikonstruktsioon tagab ohutu liikumise ja ka viimase lehma korrektse asendi, kui kõik kohad platsil on täis.

Kaitseplaat

on valmistatud armeeritud klaasist, mille alaservas on roostevabast terasest sõnnikukanal. Viimane puhastataske spetsiaalse pesupritsiga. Tänu läbipaistvale kaitseklaasile on lüpsjal hea vaade ning hästi valgustatud töökoht.

 Eralduskaared

Lüpsiplatsi kiire täitumine ja lehmade korrektne asend garanteeritakse galvaniseeritud teraskaartega. Need töötavad n.ö. `kaskaadprintsiibil` - iga eelmine lehm avab järmisele värava.

Roostevabast terasest karbikud.

 STANGKO paralleelplats varustatakse roostevabast terasest ja plastikust kaitsekarbikutega, millesse paigutatakse pulsaatorliin, lüpsimasinate automaatse altvõtu mehhanismid, toitekaablid jm. Karbikus on seadmed hästi kaitstud, puhastamine ja hooldamine on lihtsad ning müratase platsil madalam.

Kiirväljapääs ROTARY

Lehmade kiire ja korralik lahkumise lüpsiplatsilt garanteeritakse pöörleva karkassi Rotor abil. See juhitakse lüpsikanalist. Enam ei pea lüpsja aeglaselt liikuvaid lehmi ühekaupa välja ajama. Lihtsalt käsitlevast juhtplokist saab juhtida kogu väravatesüsteemi tööd.

Ergonoomiliselt korrektne

 Lüpstes tagajalgade vahelt, ei ole lehmal lüpsimasinat võimalik alt ära lüüa. Lüpsja ei pea kummarduma kaugele ette ja tööasend väsitab vähem, sest õlgadele ja seljale langeb nüüd väiksem koormus

     

Tagasi  :  Üles
www by c m a