Avaleht Uudised Lingid Firmast Kontakt
 Otsi
Avaleht
Tandemlüpsiplats

          Tandemlüpsiplats

                        

Väikese karja puhul, kus iga lehma kohtlemine eraldi on erilise tähelepanu all, on tandem-lüpsiplats ideaalne lahendus. Iga lehm seisab lüpsi ajal eraldi boksis küljega lüpsja poole. Lüpsja saab lehma jälgida ja temaga hõlpsasti suhelda.

                       

  • Individuaalne lüpsmine

Iga lehm saab platsile tulla, kui tema boks on vaba ning lahkuda, kui lüps on lõppenud. Pika lüpsiajaga lehm saab rahulikult teisi segamata lüpsata nii kaua kui vajalik. Tandemplatsil on ka lüpsja töö rahulikum

  • Käsitsijuhtimine

STRANGKO tavalistel tandemplatsidel on lehmade sisse- ja väljapääsuväravad lüpsikohtadele käsitsi avatavad-suletavad, sissepääs platsile- `Texas-värav` on juhitav otse lüpsikanalist. Tandemplatsi on soovitav ehitada väikese karja puhul, kui eelistatakse lihtsat ja suhteliselt odavat lahendust.

  • Poolautomaatne tandem

STRANGKO valmistab ka n.ö. poolautomaatset lahendust, kus Texas-värav töötab automaatselt fotosilma abil ja lehmade sissepääsuväravat lüpsikohale juhitakse pneumaatiliselt, juhtpaneelilt. See lahendus on kindel ka selle poolest, et lüpsja saab kontrollida täielikult lüpsi kulgu.

  •  Auto - tandem

Auto - tandem lüpsiplatsil töötavad lehmade sisse- ja väljapääsuväravad fotosilmaga täisautomaatselt. Samuti kasutatakse automaatse altvõtuga elektroonilisi lüpsimasinaid.

  • Söötmine

Kui soovid lehmadele anda jõusööta lüpsiplatsil, on Tandem- plats selleks väga sobiv.

     

Tagasi  :  Üles
www by c m a