Avaleht Uudised Lingid Firmast Kontakt
 Otsi
Avaleht
Karusell-lüpsiplats

Karusell- lüpsiplats

1980- ndatel aastatel saavutas Strangko A/S karusell- lüpsiplatside paigaldamisega väga häid tulemusi. Praeguseks on huvi toote vastu taas kasvanud, seda enamasti suurte piimatootjate poolt.

Karusell- lüpsiplatsil võib olla 12-60 lüpsikohta. Konstruktsioon valmistatakse kõrgkvaliteedilisest materjalist ja suurt tähelepanu pööratakse kvaliteetsele töötlusele. Platvorm ehitatakse tugevale, galvaniseeritud raamile 90 mm betoonist paneelidest, tagades seega lehmade jaoks tugeva ooteala. Platvorm asetseb ratastel, mis ei vaja erihooldust ja on liigutav pidevalt vahelduva, reguleeritava, vaikselt töötava käivitusseadme abil. Sellal kui karusell- lüps pöörleb, jaotuvad elekter, vaakum ja piim läbi galvaniseeritud ning roostevabast terasest ühenduste. Kõiki funktsioone saab juhtida hästikorraldatud operatsioonipaneeli kaudu.

 Karusell lüpsiplatsi eelised on järgmised:

  • suureneb piima läbilase tunnis
  •  väheneb raske, füüsiline töö
  •  lüpsjal jäävad tegemata mittevajalikud sammud
  •  väheneb lüpsiaeg
  •  vähenevad kulutused töötasule

 Süsteemi on võimalik paigaldada vastavalt klientide soovidele täiskomplektis koos farmijuhtimisprogrammiga StrangkoFarm Management, elektronpiimamõõturite, piima elektrijuhtivuse ja lehmade aktiivse mõõtmise, lehmade eraldamise, tootlikkuse kontrolli, söötmise ja lehmade kalendriga ning teiste tehnoloogiliste saavutustega Strangko tehasest.

     

Tagasi  :  Üles
www by c m a