Avaleht Uudised Lingid Firmast Kontakt
 Otsi
Firmast

1 jaanuarist 2002 on firma uue nimega - AS Strangko Grupp. AS Alice ( esialgne firma nimi ) on asutatud detsembris 1992 aastal. Firma moodustati endise Põdrangu sovhoosi reorganiseerimise tulemusena. Praeguseni asub meie kontor majandi keskusehoones. Alustati 3 töötajaga. Et panna alus farmi ja aiatehnika müügile, tegeleti margariini ja toiduõlide müügiga, mis lõpetati 1998 aastal. Firma on iga aastaga tõusvas joones arenenud. Linnulennult näeb kontorihoone välja selline:

Pakume põllumeestele järgmisi seadmeid: heina- ja silotehnoloogia, söödamiksreid, lüpsi- ja piimajahutusseadmeid, jootureid, sõnnikueemaldusseadmeid, sõnnikulaoturid, lägapumbad. Paigaldame piimaruumidesse ja lüpsiplatsidele uusi, hügieeninõuetele vastavaid epokatteid. Mueller Europa ja Strangko esindus pakub täispaketi kõikide farmiseadmete hoolduseks ja remondiks. Firma tegutsemise perioodil oleme Strangko farmitehnikaga varustanud ligi 200 farmi.

Teine oluline osa firma tegevusest on Etesia profiaiatehnika müük nii tavatarbijale kui ka haljastusfirmadele nii suvisel kui ka talvisel perioodil.

Igal aastal osaleme kindlatel messidel-laatadel: - Tartu Agro - Türi Lillelaat - Türi Agri - Jäneda Talupäevad. Klientidega koos külastame igal aastal Taani põllumajandustehnika messi Agromek, Saksamaal Kölni aiatetehnika ja Itaalias põllumajandusmessi Bologna.

Tagasi  :  Üles
www by c m a