Avaleht Uudised Lingid Firmast Kontakt
 Otsi
Avaleht
Sõnnikulaoturid Lägatankid Statsionaarsed lägapumbad Läga muldaviijad Lägapumbad ja -segajad traktori rippsüsteemile SAMSON'ist
SP9, SP12, SP4, SP16, SP20

                                    Sõnnikulaoturid

  • 50 aastat kogemust. Alates neljakümnendate lõpust on Samson tootnud sõnnikulaotureid Taani põllumeestele ja ettevõtjatele.
  • Samsoni sõnnikulaoturid on välja töötatud erinevate vajadustega töödeks. Tugev käigukast, hüdrauliline ülekanne ja tohutult varieeruv alumiste kettide kiiruse kontroll kindlustavad suure töökindluse ja madalad töökulud. Kitsenev laoturi kere ja alumised ketid tagavad täpsed koguse alates 4-5t/ha kuni 50-60 t/ha. Samsoni sõnnikulaoturitel SP 14-20 ja SP 20-20 on paigaldatud horisontaalsed riivtrumlid ja deflektorplaat, mille tulemuseks on efektiivne laotus kuni 20 m. Selline laotus on sobilik kuivadele materjalidele tootlikkusega 5-30t/ha.
  •  Madal võimsustarve Samsoni sõnnikulaoturi süsteemid vajavad 40-50% vähem energiat kui traditsionaalsed horisontaalsete laotusbiitritega laoturid. SP 9 JA SP 12.
  •  Samsoni sõnnikulaoturid SP 9 ja SP 12 on välja arendatud tegema kõige nõudlikumaid laotustöid erinevate sõnniku tüüpide jaoks.

                           

  • SP 12 (12 m3)-vertikaalne laotus, laiusega 16 m. Kõrgendused külgedel suurendavad laoturi mahtu 30% võrra ja takistavad laadimisel materjali kadu. Koos täiendavate lisakõrgendustega saab laoturit kasutada haljasmassi haagisena silotöödel. Lisakõrgendused silo jaoks tuleb laoturile paigaldada tavaliste kõrgenduste peale.

                           

Tagasi  :  Üles
www by c m a