Avaleht Uudised Lingid Firmast Kontakt
 Otsi
Avaleht
SR1 Pihustusrobot MR-S1 Lüpsirobot MR-D1 Lüpsirobot
MR-S1 Lüpsirobot

Geniaalne oma lihtsuse tõttu

BouMatic Robotics esitab MR-S1

BouMatic Robotics esitab revolutsioonilist lüpsirobotit MR-S1, mis läheneb automaatse lüpsile täielikult uuel viisil. Süsteem on eelkõige on lihtne ja kompaktne ja seda saab kergesti paigaldada ja juhtida. Paljud MR-S1 kasutajad kiidavad selle lihtsuse.

Eelised

* Kompaktne kujundus
MR-S1 masina ruum on täielikult kinni kaetud (lagi, seinad) ja vastab rangetele piima tehaste tingimustele. Praktiliselt puudub eraldi ruumi ehitamise kulu.
* Paindlikus
Tänu kasutatud tehnoloogiale - täielikult kaetud süsteem - võimaldab see liigutada ja paigaldada MR-S1 peaaegu igale poole. Kompaktne robot saab olla väga lihtsalt osa Teie lüpsisüsteemist.
* Heaolu
Kuna MR-S1 läheneb lehmale tagant, siis ei häiri robot lehma ja lehm saab rahulikult vaadata ringi. Lehm jääb rahulikuks ja tunneb ennast vabalt. See eelis tagab sujuvat ja täieliku lüpsi käiku ja tulemusena suuremat toodangut.
* Suunamine
Robot on vaikimisi varustatud sisse- ja väljapääsuga mõlemal küljel, mis võimaldab lehma eraldamise võimaluse. Looma arendaja ja lehma teekonnad ei ristu, kuna masinaruum on paigaldatud lehma taga. Vaba teekond lehmale ja looma arendajale!
* Holduskulud
Nutikas idee paistab silma oma vastupidavuse ja lihtsuse tõttu. Suurenenud usaldusväärtus ja madalamad hoolduskulud on selle täielikult hüdraulilise süsteemi tagajärjed.
* Ohutus
MR-S1 garanteerib looma ohutust. Seda tagatakse uusimate 2D ja 3D tehnoloogiatega. Lehmadel on suunitlus lüüa kaare laadsete liigutustega ja kuna roboti käsi asub lehma taga, siis robot on täielikult kaitstud lehma järskude liigutamiste eest.
* Lüpsi tehnoloogia
Kuna BouMatic Robotics teeb tihedalt koostööd BouMatic firmaga, siis firmal on ligipääs aastatega väljatöötatud tehnoloogiatele. BouMatic firma printsiip "Lüpsta kiirelt ja tõhusalt looma tähelepanu häirimata" on samuti kajastatud MR-S1 lüpsisüsteemis.
* Lühike vahemaa udarani, mis tagab stabiilselt lüpsi
* Usaldusväärne ja arendatav tarkvara
* Optimaalne pealelüpsi nisade pihustamine
* Optimaalne pesuprogramm
* Madalad vee- ja energiakulud
* On võimalik lisada lisasööda jaama

Video vaatamiseks vajuta siia! 

 

Tagasi  :  Üles
www by c m a