Avaleht Uudised Lingid Firmast Kontakt
 Otsi
Avaleht
Farmijuhtimine Lüpsiplatsid Torusselüpsiseadmed Sõnnikueemaldusseadmed Automaatjooturid Automatiseeritud söötmisseadmed Lehma hooldusvahendid
AS Strangko Grupp

AS Strangko Grupp

Lehma hooldusvahendid

Sõrgade häiretest on saanud suur probleem piimatööstuses. Haigete sõrgadega lehmad lähevad piimatootjatele igal aastal vähese tootlikkuse tõttu kalliks maksma ja kõige hullemal juhul jääb piimatootja lehmadest liiga vara ilma.

Strangko kogus kokku tooteid mis aitavad piimatootjatel ära hoida selliseid probleeme lihtsal teel. Kõik tooted on kokku toodud ühe nime alla - Strangko lehma hooldus. Strangko lehma hooldus on toodetud igapäevase lehma hoolduse lisana, kuid mitte asendamaks regulaarset sõrgade hooldust.

Easy cow care bandage - haavaside

AS Strangko GruppUnikaalne “Easy Cow Care bandage” hügieeniline haavaside on uudis sõrgade hoolduses. Side kinnitatakse sõra külge veeslahustuva kilega.
Pärast sõrgade ravimise lõpetamist saab sideme lihtsalt ja kiiresti eemaldada 45° sooja vee abil. Sideme eemaldamiseks ei pea lehma kinni siduma vaid selle saab eemaldada otse lüpsiplatsil.
Side lahustub karboondioksiidiks ja veeks. Lahustamata osa – side saab lihtsalt ära korjata ja visata.Handy Cow Care gel – desinfitseerimis- ravigeel

100% naturaalset desinfitseerimisgeeli kasutatakse koos hügieenilise haavasidemega. 10 liitrit jalahooldusgeeli piisab ca 2000 lehma jalgadele. Ei sisalda antibiootikume. Desinfitseerimisgeel sisaldab teepuuõli ja teisi eeterlikke õlisid. Geelil on laiaulatuslik raviv toime ja see mõjub ka dermatiidi korral. Geel sisaldab mineraale, mis kiirendavad sõrgade ja naharakkude paranemist. Kuna geel ei eralda ohtlikke aure ja ei sisalda antibiootikume, siis ei pea ka lehmalt lüpstud piima eraldama üleajäänud lüpstud piimast.

Handy Cow Care box - hooldusboks

AS Strangko GruppToodet saab kasutada koos turvapiiretega, kindlustades lihtsa lehma boksi asetamist.

Konstruktsiooni on galvaniseeritud torudest. Rihmad, millega fikseeritakse lehm, kindlustavad lehma libisemisest kui tõstetakse jalgu.

Lehma hooldusboks võimaldab kinnitada lehma jalad individuaalselt, andes võimaluse ravida lehma sõrgasid. Hooldusboksi kasutatakse diagnoosimisel ja lehma sõrgadele sidemete või puukingade paigaldamisel. 

Handy Cow Care Cleaner - pesur

AS Strangko GruppPesurit kasutatakse sõrgade pesemiseks. Pesuris toimub pidev veeringlus, vajutades käepideme päästikule, saate te otsekohe sooja vett. Pesuri peal olev paak tangitakse Handy Cow Care vähevahutava seebiga.
Vee temperatuur on lihtsalt seadistatav pesuri küljes olevast termostaadist. Pesur töötab tavaveerõhuga, mille tõttu veesurve ei kahjusta loomi. Pesur suudab hoida rõhku nii, et saab pesta mitu lehma eraldi alas, kus ei ole vett võimalik saada. Vee temperatuur jõuab vajalikule tasemele 15 minutiga.
Pesurit on võimalik saada ka teleskooppikendusega, nii et vooliku saab tõsta üles. Selline lisaseade võib osutuda vajalikuks kasutamisel koos Handy Cow Care box - sõrgade hooldusboksiga.


Võta ühendust enda kohaliku Strangko esindusega, et saada teada rohkem informatsiooni toodetest ja sellest, kuidas meie saame aidata teid sõrgade hoolduse probleemidega.

AS Strangko Grupp AS STRANGKO GRUPP
Sääse, Tamsalu vald
46105 Lääne-Virumaa
Tel. 32 95 620 Faks: 32 30 293
Mobiil: 50 47 478 juhataja
E-mail: strangko@strangko.ee
www.strangko.ee
AS Strangko Grupp


Tagasi  :  Üles
www by c m a