Avaleht Uudised Lingid Firmast Kontakt
 Otsi
Avaleht
MULTIONE minilaadurid
MIG MULTIONE AGRIONE Lisavarustus Lisaseadmed Kasutusjuhendid
"S" Seeria "SL" Seeria "GT" Seeria


MULTIONE
 
"S" Seeria

miniloader picture PROFESSIONAALNE VALIK

Multione seeria "S" on kőige kompaktsem masin C.S.F. toodete valikus. Tänu rakendatud tehnoloogia kőrgele tasemele on Multione "S" täiuslik liit suutlikkusele ja vähendatud mőőtmete vahel, 50 kiirkinnitava lisaseadmega ning praktilise täieliku 360* nähtavusesega. Väikesed mőőtmed vőimaldavad tal sőita läbi uste ja väravate, et siseneda igasse töökohta, ning tänu oma kergele kaalule on Multione "S" ainus masin, mis on vőimeline töötama korrustel ning katustel.

Maastikuhooldajad, väljakumeistrid ja ettevőtjad leiavad selles masinas suurepärase liitlase, kes on vőimeline tőstma nende suutlikkust iga päev ning igas olukorras.


***

"SL" Seeria

miniloader picture HARULDANE JŐUD JA LIHTSALT JUHITAV

Multione "SL" seeria on kőige parem kompromiss mőőtmete ning töövőime vahel. Kompaktne ning transportimiseks kergekaaluline, vőib ta töötada igal pinnasel ilma seda kahjustamata; suurepärane sillutajatele, maastikuhooldajatele ning väljjakumeistritele. Multione "SL" pakub teile kindlaid lahendusi. Tänu Jaapani diiselmootoritele, nii turbo kui loomuliku sissetőmbe versioniga vőimsa jőumomendiga ja vähese kütusekuluga, on Teil alati jőudu ja kiirust, et teha kőiki töid tänu rohkem kui 50-le kataloogis saadavaolevale lisaseadmele. Kiirus kuni 16 km/h, tőstevőime üle 800kg ja teleskoopnool, mis vőimaldab ulatuda 2,85m kőrgusele, teevad Multione SL-ist professionaalse abistaja, kes on alati Teie teenistuses vähese hoolduskuludega, et kiiresti katta tehtud investeering.


***

"GT" Seeria

miniloader picture KŐRGE TÖÖVŐIME KŐIKJAL

Praktilisus, jőud ja kőrge tootlikus on peidus Multione GT-s. Tänu vőimsale mootorile, mis toodab rohkem kui 60hj, kombineeritud tehnoloogiaga vőimaldab tősta üle 1100kg ning ulatuda üle 4 meetri kőrgusele, Multione GT vőimaldab tohutut suutlikkust piiratud töökuludega.

Seda on lihtne transportida, sest see kaalub ainult 1600kg ning elektrooniliselt juhitav hüdrauliline süsteem toodab piisavalt energiat lisaseadmete jaoks, mis vőivad töötada kőikides tingimustes ning igal pinnasel: aedade ehitamisel, parkide ja aedade hooldusel, mulla lükkamisel ning kus iganes vajalik.

Tagasi  :  Üles
www by c m a